NOKAUT PREOKRET: Totenhem PRESUDIO Barnliju
Totenhem - Barnli, Foto: John Patrick Fletcher / Action P / Actionplus / Profimedia

premijer liga

Uzbudljivo popodne u Engleskoj

Objavljeno: 18:14h

Fudbaleri Totenhema pobedili su Barnli sa 2:1 u 37. kolu Premijer lige i tako ih eliminisali iz prvog ranga takmičenja.

Ranije danas je Mančester siti razbio Fulam sa 4:0 i tako preuzeo čelnu poziciju od Arsenala koji svoj meč igra u nedelju od 17.30 u gostima kod Mančester junajteda.

Barnli je poveo preko Jakoba Brun Larsena u 25. minutu, ali preokret kvalitetnijeg rivala je bio neminivan.

Pedro Poro je doneo "pevcima" izjednačenje samo 7 minuta kasnije, da bi Van de Ven postavio konačan rezultat u 82. minutu meča.

To je bio završni udarac za Barnli koji se pridružio Lutonu i Šefildu na putu za Čempionšip.

Totenhem je konačno prekinuo niz poraza koji ga je zadržao na 5. poziciji na tabeli.